Personal ID (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Text
ar: نص

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: String settings
ar: إعدادات النص

en: Contains US ASCII characters only
ar: يحتوي على حروف US ASCII فقط
