Personal ID (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ
