Personal ID (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Text
bs: Tekst

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
