Personal ID (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Text
el: Κείμενο

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: String settings
el: Ρυθμίσεις αλφαριθμητικού

en: Contains US ASCII characters only
el: Περιέχει μόνο US ASCII χαρακτήρες
