Personal ID (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Text
lv: Teksts

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs
