Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Text
gl: Texto

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: String settings
gl: Configuración de cadea de caracteres

en: Contains US ASCII characters only
gl: Só contén US ASCII caracteres
