Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Text
gu: લખાણ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: String settings
gu: શબ્દ નું  સમાયોજન
