Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: String settings
hy: Տողի կարգավորումներ

en: Contains US ASCII characters only
hy: Պարունակում է միայն US ASCII նիշեր
