Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Text
jv: Teks

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Default value
jv: Biji gawan
