Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Plain text
ca: Text pla

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: String settings
ca: Paràmetres de les cadenes

en: Contains US ASCII characters only
ca: Conté només caràcters ASCII US
