Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Field types
cs: Typy polí

en: String settings
cs: Nastavení řetězce

en: Contains US ASCII characters only
cs: Obsahuje pouze znaky US ASCII
