Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Text
cy: Testun

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
