Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Text
eo: Teksto

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: String settings
eo: Agordoj de signovicoj

en: Contains US ASCII characters only
eo: Enhavas nur US-askiajn signojn
