Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Text
eu: Testua

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
