Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Text
mr: अक्षर

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह

en: String settings
mr: शब्द व्यवस्थापन
