Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
