Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
