Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen
