Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Notes
da: Noter

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Note
da: Bemærk

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om
