Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Last Updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Notes
de: Hinweise

en: User
de: Benutzer

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Note
de: Hinweis

en: Add Note
de: Notiz hinzufügen

en: Changed
de: Geändert

en: Collection
de: Kollektion

en: About
de: Über
