Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Note
fi: Huomaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Collection
fi: Kokoelma

en: About
fi: Tietoja
