Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Note
he: הערות

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות
