Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
