Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
