Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
