Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Note
lv: Piezīme

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
