Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
