Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
