Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
