Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
