Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Mostrar

en: Notes
pt: Anotações

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Note
pt: Nota

en: Add Note
pt: Adicionar nota

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre
