Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Notes
ru: Примечания

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Add Note
ru: Добавить примечание

en: Changed
ru: Изменение

en: Collection
ru: Коллекция

en: About
ru: Информация
