Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Collection
sv: Samling

en: About
sv: Om
