Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
