Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
