Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Changed
tr: Değişti

en: Created On
tr: Oluşturulma Tarihi

en: About
tr: Hakkında
