Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Notes
vi: Ghi chú

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Note
vi: Ghi chú

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu
