Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep
