Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Custom
am: ብጁ
