Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Note
bg: Бележка
