Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Changed
ca: Canviat

en: Collection
ca: Col·lecció

en: About
ca: Detalls
