Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Last Updated
es: Última actualización

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Notes
es: Notas

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Note
es: Nota

en: Add Note
es: Añadir Nota

en: Changed
es: Modificado

en: Collection
es: Colección

en: About
es: Acerca de
