Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: About
et: Programmist
