Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Note
eu: Oharra

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
