Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
