Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
