Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Add Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Changed
hu: Módosítva

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: About
hu: Leírás
