Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է
