Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
