Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Notes
ja: ノート

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Note
ja: 注意

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト
